Ingco DBT1111201 M2 HSS Metal Drill Bit 12mm – Kenya
KSh1,199.00
Ingco DBT1111201 M2 HSS Metal Drill Bit 12mm     Key Features: M2 HSS,diameter:12.0mm 10pcs/plastic box Overall length:151mm Usable length:101mm Packed by plastic box
Kenya
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Ingco DBT1111201 M2 HSS Metal Drill Bit 12mm – Kenya”