Ubiquiti RPS-AC-100W Networks Redundant PSU, AC, 100W network switch component Power supply
KSh9,873.82
Supported
Voltage Range: 38 to 54V DC or 100—240 V AC with 24V DC output.
AC to DC: 100—240V AC input
DC to DC: 38—54V DC input
Ubiquiti Redundant PSU, AC, 100W. Product
type: Power supply, Product color: Black, Gray. Total power: 100 W, AC input
voltage: 100 – 240 V
Be the first to review “Ubiquiti RPS-AC-100W Networks Redundant
PSU, AC, 100W network switch component Power supply” Cancel reply
SKU: RPS-AC-100W
Category: Starlink Shop Africa
Tags: 100W network switch component Power supply, AC, Ubiquiti RPS-AC-100W Networks Redundant PSU