Hisense 55 inch 4K Smart Digital UHD Television 55B7100UW – Kenya
KSh62,999.00
Kenya
Be the first to review “Hisense 55 inch 4K Smart Digital UHD Television 55B7100UW – Kenya” Cancel reply
Category: Starlink Shop Africa
Brand: HISENSE
Related products
Standard Kit: High-Speed, Low-Latency Internet (Latest Model)
- Condition: New
- Assembled product length: 25.69in. L x 17.78in. W x 3.84in. H