Ingco AG23508.1 Angle Grinder 2350W – Kenya
KSh15,990.00
Ingco AG23508.1 Angle Grinder 2350W Key Feature: input power: 2350W No load speed: 6000rpm Disc diameter:230mm Durable aluminum gear box 1pcs auxiliary handle 1pcs 9″ metal cutting disc
Kenya
Be the first to review “Ingco AG23508.1 Angle Grinder 2350W – Kenya” Cancel reply
Category: Starlink Shop Africa
Brand: INGCO
Related products
Add to cart
About this item
Add to cart
About this item
Standard Kit: High-Speed, Low-Latency Internet (Latest Model)
- Condition: New
- Assembled product length: 25.69in. L x 17.78in. W x 3.84in. H