Total TAC2411151 Diamond Turbo Cup Grinding Wheels 115mm – Kenya
KSh1,899.00
Total TAC2411151 Diamond Turbo Cup Grinding Wheels 115mm Key Features Diameter: 115mm Blade Width: 20mm Arbor: 22.22mm Packed By: Color Box