Total TWP17506 Peripheral Pump 750W – Kenya
KSh15,000.00
Total TWP17506 Peripheral Pump 750W Key Features: Peripheral Pump Voltage: 220-240V~50Hz Input power: 750W (1HP) Max head: 52M Max flow: 50L/min Max suction: 8M Pipe diameter: 1″ x 1″ Motor: Copper wire Impeller: Brass Cable length: 0.15m Packed by: Carton box
Kenya
Be the first to review “Total TWP17506 Peripheral Pump 750W – Kenya” Cancel reply
Category: Starlink Shop Africa
Brand: TOTAL
Related products
Add to cart
About this item
Add to cart
About this item
Standard Kit: High-Speed, Low-Latency Internet (Latest Model)
- Condition: New
- Assembled product length: 25.69in. L x 17.78in. W x 3.84in. H